Підписатися на RSS

Музичний калейдоскоп


У нашому дошкільному закладі велика увага приділється музично-естетичному розвитку дошкільників, як єдиній цілісній системі, в якій всі види музичної діяльності спрямовані на розвиток і виховання музичного сприймання, мислення, уяви і фантазії, творчої активності, ініціативі тощо.

Музично-естетичний розвиток дошкільників у нашому дитячому садочку здійснюють музичні керівники:

Дудник Оксана Олександрівна

та

Баранова Вікторія Леонідівна

Для вирішення цих завдань у закладі естетично оформлена музична зала для проведення музичних занять, свят, розваг. Наявний наочний дидактичний матеріал, дитячі музичні інструменти, іграшки, музично-дидактичні ігри, твори для слухання відповідно програми.

Власний досвід роботи музичні керівники презентують на щорічному міському фестивалі дитячої творчості дітей дошкільного віку «Веселі нотки»:

Галерея "Веселі нотки - 2019"


Вченими доведено, що ще до народження дитина сприймає не тільки голос матері, але і деякі звуки ззовні. Це говорить про те, що музика, музичне мистецтво ближче дитині, ніж інші види мистецтва. Інтонаційна виразність музики, близька до інтонації голосу людини і має велике значення. Вона благодійно діє на настрій дитини, викликає, перш за все, почуття задоволенням. Постійні позитивні реакції на музику впливають на формування емоційної сфери дитини. Музичне сприйняття музики дитиною підвищує більшість процесів формування його організму та психіки. Різноманітні рухові реакції малюка, які викликають музичні звуки, говорять про прямий зв'язок музики з фізичним розвитком людини.

Музичні здібності є у всіх дітей. У когось вони краще проявляються, у когось гірше, але задача музичного керівника, якомога раніше їх розгледіти і розвинути. Тільки за допомогою музики на заняттях та у повсякденному житті - можна закласти в дитині „ядро” музичності. Для цього потрібно набратися терпіння і наші діти будуть радувати нас своїми піснями, танцями./Files/images/muzkervnik/IMG-5f01a17df68b22a18dc2d3b2e4722805-V.jpg
/Files/images/muzkervnik/1.jpg /Files/images/muzkervnik/2.jpg

/Files/images/muzkervnik/3.jpg /Files/images/muzkervnik/4.jpg

/Files/images/muzkervnik/5.jpg /Files/images/muzkervnik/6.jpg

/Files/images/muzkervnik/7.jpg /Files/images/muzkervnik/8.jpg

/Files/images/muzkervnik/9.jpg /Files/images/muzkervnik/10.jpg

/Files/images/muzkervnik/12.jpg /Files/images/muzkervnik/IMG-a787bd776f6c04467ccf8a611a890187-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 328

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.