Підписатися на RSS

Побачити світ новими очима


Шановний відвідувач сторінки!
Як перевірити зір дитини вдома?
З'ясувати можливості зорових функцій малюка можна і в домашніх умовах. Ці поради допоможуть вам перевірити зір дитини. Спостерігаючи за її поведінкою та реакціями, ви дізнаєтесь чи є у дитини проблеми з очима.
Під час обстеження необхідно, щоб малюк був у доброму настрої і не плакав, а в приміщенні не було сліпучих джерел світла.

/Files/images/24[1].jpg

Зверніть увагу:

1) Чи фокусує дитина погляд на предметі, чи стежить за переміщенням предметів?
Візьміть яскраву велику іграшку і подивіться, чи зосереджує вона увагу на цій іграшці, чи стежить поглядом за нею, коли ви переносите її вправо, вліво, догори і донизу, по колу в обох напрямках?

2) Чи є реакція звуження зіниць, коли ви наближаєте іграшку на відстань 15-20 см і розширення зіниць під час віддалення іграшки на 60 - 80 см?

3) Чи стежить малюк за іграшкою очима ,чи однаково рухаються очні яблука вправо - вліво, вгору - вниз, по колу, рухаються вони плавно чи переривчато?

4) Чи мружиться ваша дитина, коли розглядає дальні об'єкти?

5) Чи червоніють та сльозяться очі у дитини протягом дня?

Якщо у вас з'явилися найменші підозри, що розвиток зорової системи у вашої дитини відстає, необхідно проконсультуватися у лікаря - офтальмолога.

Щоб запобігти очним захворюванням і забезпечити нормальний розвиток зорових функцій оглядайте щодня очі у дитини, дотримуйтесь правил гігієни у догляді за ними.

Якщо виявилося, що у дитини вроджені або набуті захворювання очей (короткозорість, астигматизм, косоокість), то в деяких випадках лікар порадить вашій дитині одягти окуляри або призначить апаратне лікування.

Інформацію підготувала: вчитель-дефектолог ДНЗ Федорченко О.А.

Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.