Підписатися на RSS

/Files/images/kartinki/imagesYCACJCJB.jpg

Робота
щодо зміцнення матеріально-технічної бази

На виконання Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 р. №1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» в дошкільному навчальному закладі було створено Благодійний фонд «Дошколярик».

Метою благодійної діяльності Фонду є сприяння реалізації програм і заходів, спрямованих на розвиток дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №28 «Горобинонька» Білоцерківської міської ради Київської області, шляхом надання необхідної матеріальної і фінансової допомоги колективу закладу та забезпечення повноцінного освітнього процесу.

Найбільш складним та відповідальним напрямком у роботі завідувача є збереження, зміцнення та розвиток матеріальної бази ДНЗ.

Дошкільний навчальний заклад є комунальним закладом. Фінансово-господарська діяльність закладу здійснюється згідно кошторису. Фінансові асигнування заплановано лише на захищені статті і лише частково на утримання дошкільного закладу.

Дошкільному навчальному закладу 42 роки. Це вимагає постійних реконструкцій та оновлень у сучасному стилі. Залишається проблемою заміна віконних рам та подальша реконструкція, ремонт приміщень, заміна сантехнічного обладнання, пісочниць та модернізація штучного освітлення.

Виносимо щиру подяку батькам за розуміння й підтримку та
працівникам ДНЗ, яких цікавить кожна прожита дитиною хвилина
в дошкільному закладі.

Інформація
щодо руху коштів на рахунку Благодійної організації "Благодійний фонд "Дошколярик"
Інформація
про використання благодійних та спонсорських коштів у ДНЗ
Інформація про використання бюджетних коштів

Кiлькiсть переглядiв: 1018

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.