Підписатися на RSS

/Files/images/vihovatel-metodist/Макарчук фото.jpg Вихователь-методист

Макарчук Тетяна Василівна

Освіта - повна вища педагогічна

"Спеціаліст вищої категорії"

Методична робота в закладі дошкільної освіти є одним із засобів управління освітнім процесом, в основі якого лежить ідея розвитку дитини, спрямована на підготовку вихователів до якісного виконання завдань, на підвищення їх педагогічної майстерності, розвиток творчого потенціалу.

/Files/images/vihovatel-metodist/завдання методиста на зеленому фоні.jpg

Науково-методична робота в ЗДО із педагогічними кадрами планується відповідно сучасних вимог з урахуванням конкретних умов, складу і підготовки педагогічних працівників, їх освітнього рівня, фахової майстерності, індивідуальних особливостей.

З метою підвищення фахової майстерності, активізації творчості педагогів в ЗДО проводяться такі форми методичної роботи:

/Files/images/vihovatel-metodist/форми роботи.jpg

Оскільки провідну роль у навчанні відіграє безпосередній досвід педагогів, перевага надається інтерактивним методам навчання, які спонукають педпрацівників до вдумливості, активності, власного особистісного та професійного зростання.

Методичний кабінет оснащений достатньою кількістю нормативно-правової, науково-методичної літератури, наочними, демонстраційними та дидактичними посібниками, що відповідають вимогам сьогодення.

ПРОГРАМНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
ТВОРЧА ПЕДАГОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ
ГУРТКИ
Кiлькiсть переглядiв: 1288

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.