Підписатися на RSS

/Files/images/Рисунок1.jpg

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ М. БІЛА ЦЕРКВА

З метою створення єдиної загальноміської електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, забезпечення відкритого освітнього ресурсу для батьківської громадськості рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з 01.09.2018 року запроваджується електронний запис дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади Біла Церква.

Правила електронної реєстрації визначені «Порядком електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква», затвердженим рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12.06.2018 року № 214 .

Електронна реєстрація передбачає електронне подання заявником заявки для зарахування дитини до обраного закладу шляхом заповнення електронної форми на порталі «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти».

/Files/images/vopros-otvet[1].jpg Як користуватися цією системою?

1. Зайти на портал «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти»:

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

2. Ознайомитися з правилами та інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

3. Пройти online-реєстрацію – обрати дитячий садок та заповнити форму заявки.

4. Для підтвердження заявки протягом 10 робочих днів звернутися до реєстратора закладу дошкільної освіти з оригіналами (копіями) документів.

5. Слідкувати за зміною статусу заявки в особистому кабінеті (про що буде надіслано повідомлення на електронну адресу заявника).

Прийом дітей до закладів дошкільної освіти та запис до відповідної вікової групи здійснюється в порядку черговості електронного запису та відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад​​, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України.

Прийом дітей до закладів дошкільної освіти здійснюється керівником закладу на підставі заяви одного із батьків (або осіб, які їх замінюють) про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти та надання документів, перелік яких визначений чинним законодавством України.

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

3) карта профілактичних щеплень.

Для прийому до закладів (груп) компенсуючого типу (санаторних, спеціальних та інклюзивних) для дітей з особливими освітніми потребами додатково надається висновок психолого-медико-педагогічної консультації (з 01.09.2018 року – висновок комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр») або територіально-лікувального профілактичного закладу.

Детальніше...

/Files/images/vosklicanie[1].jpg УВАГА!

У зв'язку із карантинними заходами, батьки можуть надсилати заяву для зарахування дитини до дошкільного закладу в режимі онлайн.

Для оформлення заяви завантажте і роздрукуйте бланк заяви (внизу даної сторінки), заповніть бланк заяви власноруч, сфотографуйте чи відскануйте та надішліть її копію на вказану електронну адресу:

dnz28bts@ukr.net

У темі зазначаєте прізвище та ім'я дитини.

Після зняття карантинних заходів необхідно буде принести оригінал та копію свідоцтва про народження дитини, довідку від лікаря про те, що дитина може відвідувати дошкільний заклад, копію форми №0-63/о (про щеплення), підтвердження проживання дитини в м. Біла Церква.

Кiлькiсть переглядiв: 1019

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.