Підписатися на RSS

/Files/images/емблема.jpgІсторична довідка:

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 28 «Горобинонька» Білоцерківської міської ради Київської області функціонує з 1977 р.

Спеціальні групи для дітей, які мають порушення зору, працюють з 1979 р.

Сучасність:

Робота в ДНЗ спрямована на забезпечення якості дошкільної освіти, створення умов для модернізації та підвищення ефективності освітньо-виховного процесу.

Освітньо-виховні завдання реалізуються відповідно до Базового компонента дошкільної освіти, програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля", на засадах особистісно-зорієнтованої моделі педагогічної взаємодії персоналу з дітьми, що полягає в орієнтації педагогів на особистість дитини, її вікові та індивідуальні особливості, створення повноцінного розвиваючого середовища.

У 2012/2013 навчальному році був нагороджений дипломом за перше місце в рейтингу дошкільних навчальних закладів міста.

Дошкільний навчальний заклад співпрацює:

- з Київською клінічною офтальмологічною лікарнею «Центром мікрохірургії ока» із забезпечення ефективного впровадження сучасних новітніх технологій лікування зору у дітей.
(Угода про співробітництво між Київською клінічною офтальмологічною лікарнею «Центр мікрохірургії ока» та дошкільним навчальним закладом від 14.02.2012 р.)

- з Національним університетом фізичного виховання і спорту України в межах інноваційного проєкту з теми «Формування здібностей дітей 5-6 років до занять інтелектуальними видами спорту (на матеріалі шашок)»;

- з Лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України з проблеми: «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи».

Дошкільний навчальний заклад в 2016 р. брав участь у Всеукраїнському огляді досвіду роботи УОН та ДНЗ із питань організації та розвитку дошкільної освіти з презентацією роботи гуртка "Граємо в шашки".

Наші групи:

В ДНЗ – 13 груп.

Загальна кількість дітей у ДНЗ на 2021/2022 навчальний рік – 225 дітей.

2 групи раннього віку 38 дітей;

11 груп дошкільного віку 187 дітей; з них: 4 спеціальні групи компенсуючого типу для дітей із порушенням зору 45 дітей.

Режим роботи груп: 10,5 год., 7:30-18:00.

Наш колектив:

Діяльність педагогічного колективу окреслена такими концептуальними рамками: любов і повага до дитини, яка стоїть у центрі педагогічної системи, звернення до її внутрішнього світу, опора на її сили з використанням принципу природовідповідальності потенційних можливостей.
Педагогічний колектив бере активну участь у суспільному житті міста, демонструє свою роботу на обласних та міських науково-практичних конференціях, семінарах, нарадах.

Наша мета:

Здорова і щаслива дитина.

Наші координати


Галерея "Фотопрезентація ДНЗ №28"

Кiлькiсть переглядiв: 1436

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.