Підписатися на RSS

/Files/images/емблема.jpgІсторична довідка:

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 28 «Горобинонька» Білоцерківської міської ради Київської області функціонує з 1977 р.

Спеціальні групи для дітей, які мають порушення зору працюють з 1979 р.

Сучасність:

Робота в ДНЗ спрямована на забезпечення якості дошкільної освіти, створення умов для модернізації та підвищення ефективності освітньо–виховного процесу.

Освітньо-виховні завдання реалізуються відповідно до програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" , на засадах особистісно-орієнтованої моделі педагогічної взаємодії персоналу з дітьми, що полягає в орієнтації педагогів на особистість дитини, її вікові та індивідуальні особливості, створення повноцінного розвиваючого середовища.

Дошкільний навчальний заклад за 2012/2013 навчальний рік нагороджений дипломом за перше місце в рейтингу дошкільних навчальних закладів міста.

Дошкільний навчальний заклад співпрацює з Київською клінічною офтальмологічною лікарнею «Центром мікрохірургії ока». Напрямом роботи є забезпечення ефективного впровадження сучасних новітніх технологій лікування зору у дітей.
(Угода про співробітництво між Київською клінічною офтальмологічною лікарнею «Центр мікрохірургії ока» та дошкільним навчальним закладом від 14.02.2012 р.)

Дошкільний навчальний заклад в 2016 р. приймав участь в Всеукраїнському огляді досвіду роботи УО та ДНЗ з питань організації та розвитку дошкільної освіти з презентацією роботи гуртка "Граємо в шашки".

Наші групи:

В ДНЗ – 13 груп. Загальна кількість дітей у ДНЗ на 2019/2020 навчальний рік – 239 дітей.

2 групи раннього віку - 40 дітей; 11 груп дошкільного віку - 146 дітей; з них: 4 спеціальні групи компенсуючого типу для дітей із порушенням зору - 53 дитини.

Наш колектив:

Діяльність педагогічного колективу окреслена такими концептуальними рамками: любов і повага до дитини, яка стоїть у центрі педагогічної системи, звернення до її внутрішнього світу, опора на її сили з використанням принципу природовідповідальності потенційних можливостей.
Педагогічний колектив бере активну участь у суспільному житті міста, демонстує свою роботу на обласних та міських науково-практичних конференціях, семінарах, нарадах.

Наша мета:

Здорова і щаслива дитина.

Наші координати


Галерея "Фотопрезентація ДНЗ №28"

Кiлькiсть переглядiв: 1031

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.