Підписатися на RSS

/Files/images/емблема.jpgІсторична довідка:

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 28 «Горобинонька» Білоцерківської міської ради Київської області функціонує з 1977 р.

Спеціальні групи для дітей, які мають порушення зору, працюють з 1979 р.

Сучасність:

Робота в закладі дошкільної освіти спрямована на забезпечення якості дошкільної освіти, створення умов для модернізації та підвищення ефективності освітньо-виховного процесу.

Освітньо-виховні завдання реалізуються відповідно до Базового компонента дошкільної освіти, програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля", на засадах особистісно-зорієнтованої моделі педагогічної взаємодії персоналу з дітьми, що полягає в орієнтації педагогів на особистість дитини, її вікові та індивідуальні особливості, створення повноцінного розвиваючого середовища.

У 2012/2013 навчальному році був нагороджений дипломом за перше місце в рейтингу дошкільних навчальних закладів міста.

Заклад співпрацює:

- з Київською клінічною офтальмологічною лікарнею «Центром мікрохірургії ока» із забезпечення ефективного впровадження сучасних новітніх технологій лікування зору у дітей.
(Угода про співробітництво між Київською клінічною офтальмологічною лікарнею «Центр мікрохірургії ока» та дошкільним навчальним закладом від 14.02.2012 р.)

- з Національним університетом фізичного виховання і спорту України в межах інноваційного проєкту з теми «Формування здібностей дітей 5-6 років до занять інтелектуальними видами спорту (на матеріалі шашок)». (Договір про співпрацю між Національним університетом фізичного виховання і спорту України та Управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області від 05.02.2021 р.);

- з Лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України з проблеми: «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи». (Договір про співробітництво між Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України та закладом дошкільної освіти № 28 "Горобинонька" від 02.02.2021 р.)

Дошкільний навчальний заклад в 2016 р. брав участь у Всеукраїнському огляді досвіду роботи УОН та ДНЗ із питань організації та розвитку дошкільної освіти з презентацією роботи гуртка "Граємо в шашки".

Відомості на 01.09.2022 р.
Мова навчанняУкраїнська
Режим роботи закладу 10,5 год.
7:30-18:00
Кількість груп усього:11
раннього віку1
молодшого дошкільного віку3
середнього дошкільного віку3
старшого дошкільного віку4
Спеціальні групи для дітей із порушенням зору4

Наші групи

Наш колектив

Діяльність педагогічного колективу окреслена такими концептуальними рамками: любов і повага до дитини, яка стоїть у центрі педагогічної системи, звернення до її внутрішнього світу, опора на її сили з використанням принципу природовідповідальності потенційних можливостей.
Педагогічний колектив бере активну участь у суспільному житті міста, демонструє свою роботу на обласних та міських науково-практичних конференціях, семінарах, нарадах тощо.

Наша мета:

Здорова і щаслива дитина

Контакти


Галерея "Фотопрезентація ДНЗ №28"

Кiлькiсть переглядiв: 1663

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.