Підписатися на RSS

/Files/images/kartinki/Лечить[1].jpg

ЗАХОДИ
щодо попередження розповсюдження захворювання
на грип та ГРВІ
серед учасників
навчально-виховного процесу
в ДНЗ

На виконання рішення комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 13), рекомендацій управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 11.01.2016 року № 10 «Про попередження розповсюдження захворювання на грип та ГРВІ серед учасників навчально-виховного процесу в закладах освіти» та з метою здійснення профілактики гострих респіраторних інфекцій та грипу в осінньо-зимовий період в ДНЗ необхідно:
1. Вихователю-методисту Романюк О.В.:
1.1. Розробити заходи із попередження розповсюдження захворювання на грип та ГРВІ серед учасників навчально-виховного процесу в закладі.
1.2.Забезпечити проведення профілактичної роботи у дошкільному навчальному закладі.
2. Сестрі медичній старшій Герасимчук Л.О.:
2. 1. Посилити контроль за дотриманням належного температурного режиму, санітарно-гігієнічних вимог, епідемічного режиму, організації харчування дітей.
2.2.Забезпечити контроль за руховим режимом дітей, передбачити можливість максимального перебування на свіжому повітрі.
2.3.При виникненні в дошкільному закладі 3-5 випадків ГРВІ, пов’язаних між собою, в окремих групах, повідомляти Білоцерківське міське управління Головного Управління Держсанепідслужби у Київській області та вводити карантинні і обмежувальні заходи із забороною проведення культурно-масових, спортивних та інших заходів.
3.Заступнику завідувача з господарства Лещенко О.А.:
3. 1. Вжити заходів щодо забезпечення медичного кабінету необхідними засобами та обладнанням (термометри, бактерицидні випромінювачі, дезінфекційні та антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту).
Контроль за виконанням заходів здійснює завідувач ДНЗ №28 "Горобинонька" Гончарук І.В.
Кiлькiсть переглядiв: 626

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.